Krásny deň, potvrdzujem váš termín 🙂

Teším sa, že vám môžem pomôcť najlepšie, ako len viem.

Aby ste vedeli, čo sa bude diať, venujte chvíľku pozornosti tomuto textu:

1. Na vami zadaný e-mail som vám práve poslala potvrdenie z adresy dagmar@dagmarcanigova.sk. Možno ho nenájdete v priečinku Hlavných správ, skontrolujte preto, prosím, aj REKLAMY, PROMO alebo SPAM. Je možné, že sa tam e-mail odo mňa zatúlal.

2. E-mail obsahuje informácie o čase našej konzultácie a zároveň aj link na Zoom, cez ktorý sa uvidíme. Zároveň v ňom nájdete inštrukcie, kam mi môžete poslať váš výsledný report, aby som sa na konzultáciu s vami mohla pripraviť.

3. Ak by ste mali akýkoľvek problém s pripojením v čase konzultácie, budem vás kontaktovať na vami uvedené telefónne číslo.

Kým sa uvidíme, na mojej stránke www.dagmarcanigova.sk nájdete množstvo užitočných informácií a materiálov o potravinovej intolerancii a aj inšpiráciu na recepty pri eliminačnej diéte 🙂

Potrebujete pomoc? Napíšte mi na

dagmar@dagmarcanigova.sk

Ako variť a piecť bez lepku - Sprievodca bezlepkovými múkami

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (DARAKO s.r.o., Sokolíkova 5, Bratislava, 84101, IČO 53 303 229) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.
Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších noviniek odo mňa, ktoré se budú týkať súvisiacej témy.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.