Možno si nedokážete predstaviť život bez cukru presne tak, ako som si ho ešte pred pár mesiacmi nevedela predstaviť ani ja. Myšlienka, že by som mala obmedziť cukor ma desila a vždy som si myslela, že sa jedná o extrémne riešenia, ktoré sú iba nejakými módnymi výstrelkami v oblasti stravovania.

Premnožená kvasinka Candida v črevách bola pre mňa však dostatočnou odpoveďou na otázku, prečo prestať konzumovať cukor úplne.

Túžila som cukor, med, xylitol a iné sladidla nahradiť prirodzeným spôsobom z ovocia a vychutnať si sladké ráno bez pridaného cukru. Trápilo ma však, ako to docieliť?

Po viacerých pokusoch a omyloch som našla optimálny spôsob prípravy sladkých raňajok bez cukru, medu a iných sladidiel prirodzene z ovocia! Dnes sa o svoje know-how delím vo svojej e-knihe Lahodné raňajky na každý deň – 10 cukor free receptov, aby som aj vám mohla ukázať ako zdravšie sladiť aj bez cukru a sladidiel.

 

Možno vám práve napadlo: bez cukru a iných sladidiel? Veď to nebude chutné!

Pamätám si presne ten pocit ako mi zovrelo žalúdok pri myšlienke vzdať sa cukru úplne.

Najskôr som svoju cukor free diétu skúšala vydržať bez akýchkoľvek sacharidov, bez ovocia, bez škrobov, ale energia spolu s váhou šli rapídne dole. Pripadala som si úplne bez energie, skoro až na hranici podvýživy.

Chcela som dosiahnuť prirodzenú sladkosť bez toho, aby som musela siahnuť po sladidle a tak som začala sladiť iba ovocím.

Rozhodla som sa preto ukázať vám 10 jednoduchých cukor free receptov, ktorých príprava vám napriek ranným naháňačkám zaberie skutočne minimum času.

 

Koľko receptov eBook obsahuje?

E-kniha ponúka 10 jednoduchých časovo nenáročných receptov.

V jednoduchých krokoch vám predstaví raňajky na každý deň v rôznych obmenách. V prvom rade vám e-kniha ukáže spôsob, ako láskavým nenásilným spôsobom upustiť od cukru bez zbytočných omáčok. Priamo vás teda premostí k príprave raňajok s detailným popisom krok za krokom.

Všetky recepty sú:

Čo vám eBook prinesie?

Aké benefity vám prinesie cukor free diéta?

Určite ste už počuli, že príliš veľa cukru škodí zdraviu. Čo sa však stane s vaším telom, keď vysadíte cukor? Tieto benefity si môžete overiť na vlastnej koži:

Vyčistia sa vám čuchové bunky

Ostanete veľmi citliví na pachy a to, čo ste doteraz považovali čerstvé, zrazu budete vedieť s určitosťou správne kategorizovať.

Zaznamenáte menší počet depresívnych nálad

Po vysadení cukru sa vám pocity depresie budú vyhýbať oblúkom.

Začnete pozorovať mladistvejšiu mleť

Tým, že vysadíte cukor, ktorý deformuje kolagén, vráti sa vašej pleti prirodzená elasticita.

Kvalita sa odrazí aj na vašom spánku

Spozorujete kvalitný neprerušovaný spánok.

Zvýši sa vám energia, aj napriek zníženej konzumácii sacharidov

Prejaví sa to nielen na vašom pracovnom výkone, ale aj zníženej únave.

Zníži sa vám chuť na sladké

Po sladkých raňajkách bez cukru si na sladkosť počas dňa už skoro vôbec ani nespomeniete.

Koľko receptov eBook obsahuje?

Cena eBooku je 7,90 €

Chcem, aby vám tento životný štýl zmenil život tak, ako ho zmenil mne, preto vám e-knihu ponúkam za nízku cenu, aj keď som si vedomá, že jej hodnota je skutočne vyššia.

Koľko eBook stojí?

Viem, že stravovanie pri potravinovej intolerancii je samo o sebe nákladnejšie než kúpa bežných potravín. Viem však aj to, že vám tento eBook prinesie radosť zo stravovania a poznanie, že život s potravinovou intoleranciou vie byť naozaj rozmanitý a chutný.

Ako raňajkovú kuchárku ohodnotili jej čitatelia?

Pýtate sa:

Naozaj silne milujem cukor, budú pre mňa tieto cukor free raňajky vhodné?

S cukrom máme spojenú veľmi silnú emóciu a predstava cukor free raňajok môže aj vo vás vyvolávať pochybnosti až odpor. To je prirodzená reakcia nášho mozgu na niečo nové. Mala som to úplne rovnako. Tento eBook je vhodný nielen pre ľudí, ktorí si chcú rozšíriť možnosti prirodzenejšieho spôsobu sladenia, ale aj pre tých, ktorí chcú cukor výrazným spôsobom obmedziť. Po vyskúšaní receptov však zistíte, že sladkú chuť viete naozaj docieliť aj ovocím.

Ako variť a piecť bez lepku - Sprievodca bezlepkovými múkami

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (DARAKO s.r.o., Sokolíkova 5, Bratislava, 84101, IČO 53 303 229) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.
Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších noviniek odo mňa, ktoré se budú týkať súvisiacej témy.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.