Previous slide
Next slide

Veľmi dobre poznám pocit hladu, ktorý ma sprevádzal v začiatkoch mojej eliminačnej diéty, keď mi zistili 32 potravinových intolerancií. Zo dňa na deň som musela obmedziť akékoľvek mliečne výrobky, obilniny s lepkom, vajíčka, orechy ako mandle, pistácie, kešu a navyše aj ryžu, zemiaky a mnoho strukovín.

O dva roky neskôr sa k tomu pridala aj pozitívna Candida a ja som prestala úplne sladiť cukrom.

Poznanie, že jedlo dokáže byť pri správnych informáciach liekom ma inšpirovalo k napísaniu dvoch receptových eBookov, v ktorých sa delím o svoje najlepšie a rokmi overené recepty.

 

Kto som?

Volám sa Dagmar Rakovická Čanigová a od roku 2018 sa venujem výžive. Pomáham druhým nájsť si nový spôsob stravovania pri potravinových intoleranciách. Sprevádzam ľudí na ich ceste za lepším zdravím a inšpirujem novými možnosťami stravovania, aby každý mohol dovoliť jedlu stať sa jeho liekom.

Už je to viac ako 4 roky, čo som svoju stravu zmenila a zbavila som sa zdravotných problémov, ktoré ma trápili už od dospievania. Jednalo sa napr. o atopickú dermatitídu (ekzém), ale aj dlhodobé tráviace ťažkosti. 

Keď som sa skúsila vrátiť k môjmu pôvodnému spôsobu stravovania, príznaky sa mi opäť vrátili. To ma utvrdilo v tom, že eliminačná diéta je pre mňa skutočne prospešná. Začala som experimentovať, aby som mala skutočne bohatý jedálniček, ktorý je pri potravinovej intolerancií priam nevyhnutný.

Dovolila som si preto stravovať tak, aby som svojmu telu neubližovala a nezaťažovala ho tým, čo mu vedome škodí. Zostavila som si stravovanie, ktoré nie je obmedzujúce, navyše je aj chutné a nutrične bohaté. O svoje najlepšie recepty sa delím v eBookoch Jedlo ako liek – 50+ receptov pri potravinovej intolerancií a Lahodné raňajky na každý deň: 10 cukorfree receptov.

Všetky recepty sú:

Možno si myslíte, že bez cukru, lepku, mlieka, vajec, ryže, kukurice, či ďalších potravín sa normálne jedlo nedá snáď ani pripraviť. To si myslela aj Andrea, kým nevyskúšala recepty v eBooku Jedlo ako liek – 50+ receptov pri potravinovej intolerancií
Previous slide
Next slide

V čom sú tieto eBooky jedinečné?

Možno aj vás trápia nielen potravinové intolerancie, ale aj premnožená kvasinka Candida Albicans. Skutočnosť, že musíte vylúčiť z jedálnička niekoľko základných problematických potravín, rieši problém iba čiastočne pri premnoženej kvasinke Candida.

EBook Jedlo ako liek – 50+ receptov pri potravinovej intolerancii ponúka viac ako 50 receptov, ktoré sú vhodné pri intolerancií na mlieko, lepok, vajíčka, mandle, kešu, pistácie, ryžu, zemiaky a aj pivovarské kvasnice.

Milujete sladké kaše na raňajky a predstava, že by ste sa mali vzdať cukru vás desí? EBook Lahodné raňajky na každý deň – 10 cukorfree receptov vás láskavým a hlavne nenásilným spôsob naučí pripravovať si raňajky bez akýchkoľvek sladidiel iba s použitím ovocia. Predstavuje 10 jedinečných receptov, ktoré sú kompletne vegánske a navyše aj bez orechov.

Koľko eBooky stoja?

Každý eBook som donedávna predávala zvlášť.

Cena eBooku Jedlo ako liek – 50+ receptov pri potravinovej intolerancií je 28 €

Cena eBooku Lahodné raňajky na každý deň – 10 cukorfree receptov je 9,90 €

Ich hodnota je teda 37,90 €.

Moju prácu vnímam ako svoje poslanie a  preto chcem, aby sa výsledok toho, čo robím dostal všade tam, kde ho potrebujú a aby v tom cena nebola prekážkou.

Cena dvoch eBook s viac ako 60 receptami je 35 €

Viem, že hodnotu zdravia a radosť z varenia, ktorú vám prinesú tieto eBooky, oceníte hlavne pri ušetrenom čase a vychutnávaní si vášho života s kvalitným jedlom aj pri potravinovej intolerancií.

Tento eBook je pre vás, ak:

Spolu vám eBooky prinesú viac ako 60 receptov pri potravinovej intolerancii na mlieko, lepok, vajíčko, orechy, ryžu, zemiaky a i.

Nájdete v nich kopec inšpirácie od smoothie, cez lievance, banánový chlieb, snack, chutné krémové polievky, jedlá z rýb, z mäsa, recepty z kvásku až po (ne)majonézový šalát či medovníky.

Presvedčte sa sami, že život s potravinovou intoleranciou vie byť skutočne plnohodnotný a rozmanitý.

Som si istá, že z repertoáru receptov si na každý deň niečo vyberiete 🤗

Na čo sa môžete tešiť v eBooku Lahodné raňajky na každý deň - 10 cukorfree receptov? 🤗

Čo vás čaká v eBooku Jedlo ako liek - 50+ receptov pri potravinovej intolerancií?🤗

Zaujíma vás:

Čo ak niektoré ingrediencie nebudem vôbec poznať?

Pri tomto štýle varenia sa zoznámite s viacerými možno pre vás už známymi a možno úplne novými ingredienciami. V eBookoch sú na viaceré ingrediencie internetové odkazy, aby ste si vedeli spraviť prehľad o cene danej potraviny a jej využitie. Varenie je však o nových chutiach a možnostiach a určite vám eBooky prinesú nový pohľad na vaše možnosti, ktoré sa vám teraz môžu zdať obmedzené.

Mám intoleranciu na laktózu, budú pre mňa eBooky prospešné?

Všetky recepty sú zostavené bez živočíšneho mlieka. Preto použité ingrediencie neobsahujú ani laktózu, kazeín či bielkovinu kravského, ovčieho, kozieho či byvolieho mlieka.

Mám aj iné intolerancie než tie, čo uvádzate. Nájdem si v eBookoch aj tak pre mňa vhodné recepty?

Recepty sú zostavené tak, aby vyhoveli širokému spektru a rôznym kombináciám potravinových intolerancií. Všetky recepty sú bez použitia lepku, kazeínu, vajíčka, hrachu, kukurice, ryže a ďalších alergénov. Recepty sú zostavené tak, aby vyhoveli aj pri intolerancií na pivovarské alebo pekárenské kvasnice a aj pri čoraz častejšej intolerancií na kukuricu.

Čo o eBooku Jedlo ako liek - 50+ receptov pri potravinovej intolerancii napísali jeho čitatelia?

Ako sa eBook Lahodné raňajky na každý deň - 10 cukorfree receptov páčil čitateľom?

Ako variť a piecť bez lepku - Sprievodca bezlepkovými múkami

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (DARAKO s.r.o., Sokolíkova 5, Bratislava, 84101, IČO 53 303 229) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.
Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších noviniek odo mňa, ktoré se budú týkať súvisiacej témy.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.