Potrebujete pomôcť vo vašom stravovaní?

Individuálne poradenstvo vám pomôže posunúť sa vpred a nájsť ideálne riešenie pre vaše stravovanie.

Kto som?

Volám sa Dagmar Rakovická Čanigová a od roku 2018 sa profesionálne venujem výžive. Mojou náplňou je pomáhať druhým nájsť si nový spôsob stravovania pri potravinových intoleranciách.

Neustále sa v oblasti potravinových intolerancií vzdelávam. Absolvovala som kurz výživového poradcu akreditovaný Ministerstvom školstva telovýchovy a mládeže v Českej republike.

To, čo som však získala osobnou skúsenosťou s potravinovou intoleranciou na mojej životnej ceste mi nedal žiaden kurz či rekvalifikácia. Práve v tom sa moje poradenstvo odlišuje od ostatných. Som človek, ktorý ešte pred pár rokmi netoleroval viac ako 30 potravín – v súčasnosti tolerujem väčšinu, ktoré mi predtým spôsobovali zdravotné ťažkosti.

Práve táto moja osobná skúsenosť s potravinovými intoleranciami ma inšpirovala v hľadaní hlbších súvislostí medzi jedlom, našimi emóciami a zdravotnými problémami.

Pri svojej práci preto kombinujem nielen poznatky z oblasti výživy, ale v prvom rade svoje vlastné rokmi overené skúsenosti.

Verím, že každý z nás je jedinečný a preto si aj poradenstvo vyžaduje personalizovaný prístup.

S čím vám viem pomôcť?

Eliminačná diéta a dostatok vitamínov

Obdržali ste výsledný report a potrebujete vyradiť určité potraviny z vášho jedálnička?

Bojíte sa, že nebudete mať dostatok vitamínov, minerálov, aminokyselín, fytonutrientov a podobne?

Hľadáte praktické tipy a nie obecné frázy pre vaše stravovanie?

Tehotenstvo a dojčenie

Plánujete bábätko a chceli by ste upraviť svoj jedálniček v rámci eliminačnej diéty?

Túžite mať pestrý jedálniček počas tehotenstva a dojčenia s ohľadom na tom, aby ste vy aj bábätko mali dostatok vitamínov?

Dojčite a chcete, aby vaše bábätko malo všetko potrebné pre správny vývoj aj pri potravinovej intolerancii?

Ako objednať konzultáciu

Ak sa túžite vo svojom stravovaní posunúť ďalej alebo získať iný uhol pohľadu na svoj zdravotný problém, kontaktujte ma na dagmar@dagmarcanigova.sk

Ako to prebieha

 

Objednáte si vybraný počet hodín konzultácií a po úhrade služby si spolu dohodneme presný dátum a čas konzultácie.

Pred konzultáciou mi zašlete informácie, ktoré by vás konkrétne zaujímali (poprosím vás zaslať mi výsledný report potravinových intolerancii  – pokiaľ ste sa nechali otestovať). Všetko pozriem a na konzultáciu pre vás pripravím individuálne rady presne na mieru. 

Cenník jednorázovej služby

Individuálne online poradenstvo

30 30 minút online konzultácie
  • Mám záujem o poradenstvo v trvaní 30 minút

Individuálne online poradenstvo

60 60 minút online konzultácie
  • Mám záujem o poradenstvo v trvaní 60 minút

E-mailová konzultácia
(10 otázok)

30 E-mailové poradenstvo
(maximálne 10 dotazov)
  • Mám záujem o zodpovedanie 10 otázok cez e-mail

Cenník balíkov služieb

Online poradenstvo a e-mailová konzultácia

90 Online konzultácia v trvaní 60 minút a zodpovedanie 10 otázok cez e-mail
  • Mám záujem o poradenstvo v trvaní 60 minút a zodpovedanie 10 otázok cez e-mail

Online poradenstvo
120 minút

120 Online konzultácia v trvaní 2 x 60 minút
  • Mám záujem o poradenstvo v trvaní 2 x 60 minút

Online poradenstvo v trvaní 180 minút

165 Online konzultácia v trvaní 3 x 60 minút a zodpovedanie
  • Mám záujem o poradenstvo v trvaní 3 x 60 minút

Ako hodnotia konzultácie klienti

„Rady od Vás boli pre mňa prínosom, rovnako aj zoznam potravín, aj keď na začiatku to bola "španielska dolina" pre mňa. Prvý nákup potravín bol tiež náročný, keďže sme úplne zmenili jedálniček, ale dali sme to a teraz už máme celkom pekný repertoár jedál:-) Vôbec mi nechýbajú tie potraviny, na ktoré mi vyšla intolerancia. Čakala som, že to budem horšie znášať, ale nakoniec som vďačná za to, že som zmenila ten repertoár potravín... Toľko výborných kombinácii jedál sa dá pripraviť, o ktorých som doteraz nevedela! Ďakujem ešte raz za Vaše cenné rady.
Zuzana K.
,,Ďakujem Vám veľmi pekne za konzultáciu. Musím povedať, že som bola trošku smutná, že nemôžem konzumovať ani hríby, ale ako som prestala, cítim sa omnoho lepšie, a to isté aj so paradajkami 🙂 Určite ste mi veľmi pomohli, a taktiež aj mojej mame a tete, hneď zmenili potraviny, a výsledky sa pomaličky ukazujú. Poradili ste mi vo veciach, o ktorých by som sa inak nedozvedela. Naozaj je vidno, že sa tomu rozumiete, a viete, o čom rozprávate. Cítila som veľkú podporu z Vašej strany, a viem, že si to moje jedlo nájdem. Ďakujem krásne za report s náhradami."
Soňa K.
„Okrem faktografických informácií si veľmi vážim aj váš ľudský prístup. Pomáhate ľuďom už len tým, že vidia, že ste si tým tiež prešli a dostali sa z toho. 🙂 Konzultácia predčila moje očakávania."
Ivana V.
,,Ďakujem za konzultáciu, veľmi ste mi pomohli a zároveň ma aj potešili, že aj s intoleranciami sa dá zvládnuť tehotenstvo 🙂"
MUDr. Nikola S.
,,P.Čanigová veľmi pekne ďakujem za informácie. Mate veľmi bohaté skusenosti verím, ze mi pomôžu nájsť tu správnu zdravú cestu."
Dagmar G.
,,Dakujem velmi pekne za report. Konzultaciu hodnotim ako prinosnu, nakolko tato tabulka je super prehladna a nema clovek takto pocit, ze nema co jest 🙂 Uz sa len dostat do toho stravovania."
Janka L.
,,Som veľmi rada, že ma kamaratka na vás upozornila, pretože je to super ako pomáhate ľudom s potravinovou intoleranciou na základe vašich skúsenosti."
Denisa T.
,,Velmi pekne Vam za všetko dakujem, budem postupne stravu menit. Rozhovor bol pre mna velmi bohaty a inšpiratívny...dakujem."
Lucia K.

Neviete, koľko konzultácií budete potrebovať?

Začnite s 30 minútami a podľa vašich potrieb sa dohodneme ako ďalej.

Máte k poradenstvu otázky? Napíšte mi na dagmar@dagmarcanigova.sk

Ako variť a piecť bez lepku - Sprievodca bezlepkovými múkami

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (DARAKO s.r.o., Sokolíkova 5, Bratislava, 84101, IČO 53 303 229) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.
Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších noviniek odo mňa, ktoré se budú týkať súvisiacej témy.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.