Objednávka eBooku

Jedlo ako liek

50+ receptov pri potravinovej intolerancii

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Tento eBook je nielen pastvou pre oči, ale i chuťové poháriky. Pri jeho čítaní doslova začnete prehodnocovať svoj doterajší spôsob stravovania a začnete sa zaujímať o celkom iné potraviny. Je to veľmi poučná knižka a receptár v jednom. Pokiaľ trpíte akýmikoľvek tráviacimi ťažkosťami a nepohodlím, doporučujem si tento eBook určite zaobstarať.
Andrea Schulte
www.nemcinovo.sk
Když jsem zjistila, že musím z jídelníčku vynechat některé potraviny, nevěděla jsem, co pořád vařit. Stále jsem jedla stejná jídla, která se mi časem omrzela. Pak jsem ale narazila na eBook Jedlo ako liek - 50+ receptov pri potravinovej intolerancii a mám po problému. EBook je krásně a přehledně zpracovaný. Obsahuje spoustu různých receptů - s masem, bez masa, dezerty... Vybere si opravdu každý. Recepty obsahují srozumitelné postupy přípravy, díky kterým je vaření radost a výsledkem skvělý chuťový zážitek.
Marie Švecová
Dagi, děkuji za tvou úžasnou kuchařku plnou lákavých fotek a detailně popsaných receptů! Objevila jsem díky tobě nové ingredience, jako spoustu druhů mouky! Doporučuji úplně všem, i těm, kdo žádné intolerance nemají, protože díky téhle kuchařce budete mít opravdu pestrý jídelníček.
Andrea Palasová
Pilates a jóga s citem www.alenapalasova.cz
Veľmi mi pomáhajú odkliky v receptoch na obchody, kde jednotlivé potraviny môžem kúpiť. O mnohých “náhradných” potravinách som predtým nemala ani potuchy. Recepty od Vás sú úžasné. Som veľmi rada, že som natrafila na Vaše recepty, veľmi mi to pomáha pri varení/ stravovaní. Manžel je “všežravec” , sem-tam ochutná z môjho a chutí mu. Ďakujem, že sa s nami delíte o skúsenosti.
Katka G.

Ako variť a piecť bez lepku - Sprievodca bezlepkovými múkami

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (DARAKO s.r.o., Sokolíkova 5, Bratislava, 84101, IČO 53 303 229) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.
Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších noviniek odo mňa, ktoré se budú týkať súvisiacej témy.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.