Objednávka eBooku

Lahodné raňajky na každý deň

10 cukorfree receptov

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Viem, že sa všetko deje tak ako sa má a teda aj táto e-kniha prišla ku mne v pravý čas. Som po liečbe agresívnymi antibiotikami a liečim si trávenie a črevá. Základom liečby je, že úplne zabudnem na cukor. Veľmi sa teším na skúšanie receptov. Vyzerajú úžasne a už teraz mi tečú slinky na Avokádovo-banánový puding s pufovanou quinou. Páči sa mi a je to pre mňa veľmi praktické, že v knihe sú odkazy na potraviny, ktoré som doteraz nepoužívala, napr. pufovaná quinoa.
Júlia Borčinová
www.juliaborcinova.sk
Osobně mě nadchlo, že tato kuchařka neobsahuje opravdu žádné náhražky cukru v podobě různých přírodních sladidel a sirupů, všechny recepty jsou doslazované pouze ovocem. Navíc jsou opravdu jednoduché a rychlé. A co je skvělé, že tyto cukrfree snídaně zachutnaly i mým dětem. Doporučuji všem, kdo chtějí přejít na udržitelný zdravý životní styl i jako zpestření všedního jídelníčku:-)
Tereza Lerch Davídková
porodní asistentka a laktační poradkyně, maminka čtyř dětí www.mamsway.cz
V tejto e-knihe som našla úplne jednoduché, pritom tak nevšedné mlsky. Sama som bola milo prekvapená, aké rýchle a očiam lichotivé raňajky sa dajú vytvoriť. Je plná inšpirujúcich receptov, napr. obľúbených teplých kaší a pudingu. Jednoznačne idem hneď aj vyskúšať! Aj keď nie som úplne cukor free, ale snažím sa cukor obmedzovať. Pre mňa úplne nové chute. Rozhodne to idem raz za radom vyskúšať a naservírovať aj mojim deťom 8 a 5 rokov. Dám vedieť ako mojich chlapcom chutilo 😉
Bára Veselá
www.veselabara.cz

Ako variť a piecť bez lepku - Sprievodca bezlepkovými múkami

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (DARAKO s.r.o., Sokolíkova 5, Bratislava, 84101, IČO 53 303 229) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.
Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších noviniek odo mňa, ktoré se budú týkať súvisiacej témy.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.