Objednávka eBooku

Zatočte s potravinovou intoleranciou

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

E-book ma riadne nakopol k zmene vlastného stravovania – a to aj napriek tomu, že nemám výrazný ekzém alebo iné kožné trable. Preto ho odporúčam nielen tým, ktorí už ekzémom trpia. No ako prevenciu aj tým, ktorým záleží na vlastnom zdraví a celkovej fyzickej pohode. a nepohodlím, doporučujem si tento eBook určite zaobstarať.
Zuzana Šuplatová
www.zuzanasuplatova.sk
V eBooku je krásně popsané, jak k přistupovat ke kožním obtížím a naučit se je utlumit. Popisy jednotlivých potravin jsou krásně doplněné fotografiemi připravených jídel, a to velice oceňuji. Moc díky za tento eBook, který je pro mě velkou inspirací a milým průvodcem na cestě ke zdraví.
Zuzana Sochová
ww.stastnemamou.cz
Velmi mě překvapilo, jak v ebooku Dagmar popisuje problematiku ekzému z různých pohledů. Jsou tu konkrétní a přesné rady, názorné ukázky a také slova lékařky. Mám pocit,že Dagmar ho psala pro mě,když popisuje úskalí,kde je třeba trpělivosti 🙂 Těším se, až doporučím ebook každému svému klientovi potýkajícímu se s ekzémy.
Veronika Ježková
www.veronikajezkova.cz lékárnice, homeopatka

Ako variť a piecť bez lepku - Sprievodca bezlepkovými múkami

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (DARAKO s.r.o., Sokolíkova 5, Bratislava, 84101, IČO 53 303 229) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.
Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších noviniek odo mňa, ktoré se budú týkať súvisiacej témy.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.