Objednávka knihy Z lásky k vlastnému telu

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
Tuto úžasnou knihu doporučuji všem, kteří se nespokojí s kompromisem a překrýváním problému a nebojí se pro své zdraví a pro sebe něco udělat, protože najdou skvělou inspiraci a opravdový důkaz, že to jde.
PharmDr. Vendula Martinková
Odporúčam ju prečítať každému, kto sa necíti vo fyzickej a psychickej pohode, lebo možno aj u Vás je kameňom úrazu práve nevhodná výživa.
Luci Kohýlová
kniha ma povzbudila a pripomenula mi, že nie je divné a neprimerané odmietnuť laktózové jedlo, ktoré môjmu telu škodí, aj keď to niekedy okolie nevie pochopiť. Ďakujem aj za informácie ohľadom testov a názorné ukážky vašich výsledkov.
Daniela D.

Ako variť a piecť bez lepku - Sprievodca bezlepkovými múkami

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (DARAKO s.r.o., Sokolíkova 5, Bratislava, 84101, IČO 53 303 229) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.
Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších noviniek odo mňa, ktoré se budú týkať súvisiacej témy.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.