objednávka testu potravinovej intolerancie

SEPEA Elisa Screen 200+
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
Eva Budayová
Zobraziť viac
Test potravinovej intolerancie som si vybrala z dôvodu zdravotných ťažkostí. Bola mi diagnostikovaná reumatoidná artritída. Test by som odporučila všetkým so zdravotnými ťažkosťami. Test odhalil, ktoré potraviny spôsobujú moje zdravotné ťažkosti. Eliminačnou diétou sa ťažkosti minimalizovali, pomohla mi v liečbe, až som necítila žiadne bolesti.
Tatiana Valentová
Zobraziť viac
Cítite sa totálne bez energie? Máte tráviace problémy, bolesti brucha, kožné prejavy, bolesti hlavy, bolesti "v kostiach", problémy s nedostatkom železa, nervozita, búšenie srdca, dýchavičnosť, fibromyalgia a lekári nevedia čo vám vlastne je? Týmto všetkým som trpela a výrazne to znižovalo kvalitu môjho života. Cesta za sebauzdravenim jasne smerovala k reakciám tela na potraviny. Testy pri vyšetrení u lekára ukázali niekoľko vážnych problémov, ale zdravotný stav sa nezlepšoval dostatočne. Hľadala som niečo komplexnejšie na internete. Test potravinových intolerancií zmenil môj život. Všetky príznaky zmizli (popísané vyššie), šlo to pomaly, ale výsledok stojí za to. Pre bolesti z fibromyalgie som bola zaradená na paliativnu liečbu a odsúdená na doživotné užívanie analgetík a opiátov miešaných na mieru. Dnes neužívam žiadne lieky. Mnohé z problémovych potravín som postupne zaradila späť do jedálnička.

Ako variť a piecť bez lepku - Sprievodca bezlepkovými múkami

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (DARAKO s.r.o., Sokolíkova 5, Bratislava, 84101, IČO 53 303 229) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.
Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších noviniek odo mňa, ktoré se budú týkať súvisiacej témy.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.